מעט היסטוריה:
במשך כל שנות הפיתוח ולאחר מכן ההטמעה והלימוד של הדיגידיזם, טיפול באנשים היה חלק בלתי נפרד מהדרך וההוויה.
עוד בטרם התחלתי את מסלול הלימודים הטיפולי הראשון (אליו הצטרפו עוד כמה מסלולים עם הזמן), באמצעות כלים פשוטים שקיבלתי פשוט מהיותי שותף פעיל בחוגים ופעילויות כנער, מצאתי שהאוזן הקשבת והגישה לאנשים יכולה לשנות המון.
למדתי שיש כוחות עצומים לכל מילה שאומרים, על מיקומה במשפט, האינטונציה המשוייכת אליה ושפת הגוף שבה השתמשנו בעת הגייתה.
לאחר שנודע לי שנער מסויים שהגיע למפגש איתי חש הקלה והחליט לבחור בחיים (הוא שקל להתאבד עוד באותו השבוע!) בעקבות המפגש, הבנתי שזהו תחום שאני חייב לפתח אותו ולעסוק בו.
למדתי אימון אישי כבר ב 2006 ועסקתי בתחום בחינם, תו"כ שאני עובד במשרה נוספת למימון פעילותי.
ב 2016, לאחר שסיימתי לימודים נוספים בתחום ההומאופתיה שבהם נכללו קורסי העשרה, בינהם גם NLP, החלטתי לפתוח את הקליניקה, בתשלום, ולהקדיש את כל הזמן שלי לעבודה זו מתוך הבנה שעל מנת להיות יותר פנוי, מקצועי ומעודכן בתחומי הפעילות בהם אני פעיל, עלי להקדיש את כל הזמן הפנוי שלי לכך, גם כאשר המשמעות היא להפוך את הקליניקה לעבודה המכניסה העיקרית שלי.

מאז 2016, הקליניקה עובדת בפתח תקווה ומתמקדת באימון אישי וטיפול אינטגרטיבי והוליסטי – כלומר, טיפול שלם מקצה לקצה המאפשר מימוש והחלמה, גם כשנקודת המוצא היא מצב סבוך ביותר.
מי שבוחר גם ללמוד את הדרך הפילוסופית שמלווה את הקליניקה, דיגידיזם, לומד להגיע אל מעבר לבריאות ולשגשוג פשוטים, אל מחוזות של אושר כהוויה ולא רק כחוויה.

על מנת לשמור על רמה מקצועית גבוהה מדי שנה אני ממשיך ללמוד ולהשתלם ובכך מבטיח שהטיפול בקליניקה נמצא בהלימה עם הידע והשיטות העדכניות ביותר.
כמו כן, אני ממשיך לפתח כלים עצמאיים ולהעצים את השיטה המשולבת שיצרתי לכדי תצורת טיפול מלאה.

התפיסה הרווחת בקליניקה:
חיים של בריאות, הגשמה ואושר קשורים בראש ובראשונה בתפיסה ובחוסן האישי, כאשר ברור לחלוטין שניתן לייצר ולהגשים חוסן אישי וכן לפתח תפיסה מקדמת וחיובית בפשטות וביעילות.

במה נוכל לסייע לך בקליניקה:

  • שינוי/שיפור מצב תעסוקתי (לימודים וקריירה)
  • מציאת/חיזוק/שינוי מצב משפחתי (זוגיות ומיניות)
  • שינוי וייעול דפוסי חשיבה (התמודדות עם לחץ, דיכאון, חרדות, התמכרויות)
  • התמודדות ופתרון להפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות (ADHD)
  • שינוי ושיפור הרגלי התזונה (דיאטה)

פרטים כלליים:
הקליניקה נמצאת בפתח תקווה ופועלת על בסיס קביעת תור מראש.
בנוסף לשירותי הטיפול ניתן לרכוש בקליניקה מוצרים שונים כגון: תוספי תזונה של אומגה גליל, ספרים בנושאים מגוונים מתחום הדיאטה והרפואה הטבעית ועוד.
מתוך מחשבה של שקיפות, אחידות ופשטות, הטיפולים מתומחרים לפי הזמן המוקדש להם ולא לפי סוג הטיפול, כך שפשוט לחשב את עלות הפגישה הצפויה.

חצי השעה הראשונה של הטיפול הראשון הינה ללא עלות ומטרתה לוודא כי אכן התהליך והטיפול מובנים למתעניין/ת וכי הם מתאימים למטרה שלשמה הגיע/ה.

המחירים:

מוצר/שירותהערותמחיר ליחידה
שעת פגישהכל סוגי הטיפולים220 ש"ח
כל חצי שעת מפגש נוספתעד שעה נוספת110 ש"ח
כל חצי שעת מפגש נוספתמעל לשעה נוספת55 ש"ח
אומגה 3 "גליל"עד 5 יחידות200 ש"ח
אומגה 3 "גליל"מעל 5 יחידות180 ש"ח
ויטמין E "גליל"עד 5 יחידות100 ש"ח
ויטמין E "גליל"מעל 5 יחידות90 ש"ח
הספר "רפואת יתר: בריאות בוחרים בתבונה"85 ש"ח
הספר "רפואת יתר: הפרעת קשב"85 ש"ח
הספר "אשליית החיסון"70 ש"ח

מדיניות ביטולים:
לעיתים צריך לבטל פגישה מסיבות שונות ורבות, מקובלות והגיוניות בהחלט. לזאת מצטרפת החשיבות של ניהול זמן בקליניקה והאפשרות לעזור ולהגיע לאנשים ככל שהזמן מאפשר זאת.
לכן, חשוב לי להקפיד על מדיניות ברורה שפשוט לעקוב אחריה. ניתן לבטל כל פגישה ללא כל עלות, עד 24 שעות טרם המועד. כל ביטול בטווח של 24 שעות ועד שעה לפני הפגישה יכלול חיוב של 50 ש"ח. כל ביטול בטווח של שעה ממועד הפגישה יכלול חיוב מלא על פי הזמן שנקבע לפגישה.

ניתן לבקש הצעת מחיר שונה בהתאם לפרמטרים שונים. לקביעת פגישה או לבקשת הצעת מחיר, ניתן להשתמש בעמוד זה.